CHP’li Belediye Başkanı ve Eşi Kurşunlandı.Salda Gölü ile alakalı mı.? « Kocaeli Gerçek

SON DAKİKA

CHP Heyet Başkanı Tekin Bingöl : Nemrut’u ranta açmayın, yandaşa peşkeş çekmeyin!

3. SAYFA, DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, Genel, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

Osman Kavala’nın eşi Prof. Dr. Ayşe Buğra: Artık yalan söylemek gayreti bile gösterilmiyor.

3. SAYFA, DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, Genel, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: Muhittin Böcek’in sağlığı iyiye gidiyor

3. SAYFA, EĞİTİM, EKONOMİ, Genel, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

CHP’li Belediye Başkanı ve Eşi Kurşunlandı.Salda Gölü ile alakalı mı.?

Bu haber 20 Nisan 2020 - 8:00 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Burdur Yeşilova İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Mümtaz Şenel eşi Fatma Şenel, evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda ayaklarından yaralandı

BURDUR’UN YESILOVA ILCE BELEDIYE BASKANI CHPíLI MUMTAZ SENEL (68) VE ESI FATMA SENEL (64)(FOTODA SEDYEDEKI) EVLERINDE UGRADIKLARI SILAHLI SALDIRIDA AYAKLARINDAN YARALANDI. HASTANEDE TEDAVIYE ALINAN MUMTAZ VE FATMA SENELíIN SAGLIK DURUMUNUN IYI OLDUGU BELIRTILIRKEN, SALDIRGANLARIN YAKALANMASI ICIN CALISMA BASLATILDI. (FOTO: MESUT MADAN/BURDUR-DHA)

Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’in, Koyunlar Çeşme Mahallesi’ndeki evine saat 04.30 sıralarında gelen kimliği belirsiz kişiler, kapıyı çaldı. Saldırganlar, kapıyı açan Başkan Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel’e tabancayla ateş açtı. Başkan Mümtaz Şenel’in sağ ve sol ayaklarına 5 el ateş eden şüpheliler, eşi Fatma Şenel’i de ayağından vurduktan sonra kaçtı.

İhbar üzerine adrese çok sayıda polis, jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla Yeşilova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Başkan Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel, buradaki ilk müdahalelerinin ardından da Burdur Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralılardan Mümtaz Şenel’in ameliyata alındığı bildirildi. Burdur Valisi Hasan Şıldak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Burdur Devlet Hastanesi’ne giderek Başhekim Nedim Ongun’dan bilgi aldı.

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’in sol diz, sol ayak ve sağ ayağından, eşinin ise sağ ve sol ayağından yaralı olduğunu belirterek, “Bugün sabah 04.35’te, Sayın Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel’in evine gelen kişi ya da kişiler kapıyı çalarak, polis olduklarını söyleyerek, başkanımızı dışarıya çağırmış, kendisi ve eşini ayaklarından kurşunlanmış. Şu an hayati bir tehlikeleri yok. Doktorlarımız tedavisini yürütmekte. Başkanımıza, eşine ve tüm camiamıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

Burdur milletvekili ve CHP Genel Başkanı Başdanışmanı Mehmet GÖKER Sosyal medya platformunda yaptığı açıklama şöyle;

“Yeşilova belediye Başkanımız ve eşi bu sabah kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kurşunlandı Başkanımız ve eşinin şu an için sağlık durumlarında hayati birtehlike bulunmamaktadır.“

Kurşunlanma olayının Son günlerde Selda Gölü ile ilgili alakalı olup olmadığı Tartışılıyor…